Haberler

Basın ve Halkla İlişkiler

29-03-2022

BBP Genel Başkanı, Üniversitemizi ziyaret etti

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek ve merhum Muhsin Yazıcıoğlu anısına düzenlenecek törene katılmak üzere ilimize gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, üniversitemizi de ziyaret etti.

 

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü karşıladı. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete BBP Kocaeli il yönetimi de eşlik etti.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, üniversitemizin güncel durumu ile ilgili BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi bilgilendirirken, araştırma üniversitesi olma yolunda çalışmalara hız verildiğini aktardı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise Kocaeli Üniversitesi'nin sadece bölgemiz için değil Ülkemiz için de büyük önemi olduğuna dikkat çekti. Kocaeli Üniversitesi'ni araştırma üniversiteleri arasında görmeyi arzu ettiklerini ifade eden Mustafa Destici, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü nezdinde tüm üniversite yönetimi ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'ye nezaketleri ve ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini sundu.

İLETİŞİM/ADRES

+90 (262) 303 10 43

+90 (262) 303 10 43

kouhalk@gmail.com, halk@kocaeli.edu.tr

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi

Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi

41001, İzmit/KOCAELi