Kocaeli Üniversitesi
HABER ARŞİVİ - 2011 Yılı Mezuniyet Törenleri
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
haber merkezi
E-Gazete
Arslanbey Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Arslanbey Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Arslanbey Meslsk Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Süleyman Erkal, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Okul bazında dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak,Okul Müdürü Prof. Dr. Süleyman Erkal ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çomak
Hukuk Fakültesi'nde Mezuniyet
Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu, Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan Arıkan, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Z. Gönül Balkır, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Okul bazında dereceye giren öğrencilere Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu, Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan Arıkan, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Z. Gönül Balkır ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Solakoğlu
Arıkan
Çomak
Balkır
E-Gazete
HABER ARŞİVİ
Kocaeli Üniversitesi
Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hakan Pekey, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı ile Müdür Doç. Dr. Pekey okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çomak
Pekey
Çomak
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı ile Müdür Yrd. Doç. Dr. Taştan okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Taştan
Çomak
İletişim Fakültesi'nde Mezuniyet
İletişim Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hasret Çomak, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı ve İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hasret Çomak okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Teknik Eğitim Fakültesi'nde Mezuniyet
Teknik Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Demir, Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çanakcı, Fen edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Demir ve Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çanakcı okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çanakcı
Kocaeli Meslek Yüksek Okulu'nda Mezuniyet
Kocaeli Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Kullar yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör danışmanı Prof. Dr. Muzaffer Zeren , Kocaeli Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Serpil Sivrikaya, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene öğrencilerin hazırlamış olduğu dans gösterileri ve müzik dinletisi renk kattı. Rektör Danışmanı ile Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Sivrikaya okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Zeren
Sivrikaya
İhsaniye Meslek Yüksek Okulu'nda Mezuniyet
İhsaniye Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Arslanbey yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Demir, İhsaniye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Nil Pembe Özer bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Kocaeli Büyükşehir Belediye Bandosu müzik dinletisi renk kattı. Rektör Yardımcısı ile Müdür Doç. Dr. Özer okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Ünaldı
Özer
Eğitim Fakültesi'nde Mezuniyet
Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Demir, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yunus Kishalı, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Demir ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yunus Kishalı okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Demir
Kishalı
Kandıra Meslek Yüksek Okulu'nda Mezuniyet
Kandıra Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Kandıra Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan ve Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Gazi Uçkun, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu'nun kutlama mesajının okunması ile devam edildi. Rektör Yardımcısı ile Müdür Prof. Dr. Bayraktutan okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çomak
Bayraktutan
Kan
Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu'nda Mezuniyet
Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Jandarma Komutanı Üstğm.Fatih Hasan Hançer, Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof.Dr.Şerif Barış, Kocaeli Üniversitesi MEYOK Koordinatörü Prof.Dr.Süleyman Erkal bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verdi. Okul bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdikten sonra tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisiyle sona erdi.
Gebze Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Gebze Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Gebze Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Gebze Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Şerif Barış, Çayırova Belediyesi Özel Kalem Müdürü Selami Çakır, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İlyas Kırali, Gebze Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çöl, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Gebze Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Şerif Barış ve okul Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çöl okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Hereke Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Hereke Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Hereke Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Muzaffer Zeren, Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Hereke Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. C. Gazi Uçkun, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Kaymakam Mahmut Şirinoğlu, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Muzaffer Zeren, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Hereke ve Müdür Doç. Dr. C. Gazi Uçkun okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Uçkun
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Mezuniyet
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Vali Yardımcısı Şükrü Çakır ,Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Fettahoğlu, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Vali Yardımcısı Şükrü Çakır Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak ve Dekan Prof. Dr. Abdurrahman Fettahoğlu okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çomak
Fettahoğlu
Mühendislik Fakültesi'nde Mezuniyet
Mühendislik Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Gazanfer Bilge Spor Salonunda gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Savaş Ayberk, oda temsilcileri, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, ve Fakülte Dekanı Prof. Dr. Savaş Ayberk okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Komsuoğlu
Ayberk
Kocaeli Sağlık Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Kocaeli Sağlık Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Kocaeli Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Süreyya Karaöz, Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rüştü Taştan, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak ve Okul Müdürü Prof. Dr. Süreyya Karaöz okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çomak
Karaöz
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nde Mezuniyet
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamuran Öztekin, Kocaeli Mimarlar Odası Başkanı Yalçın Ergen, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak ve Dekan Prof. Dr. Kamuran Öztekin okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Çomak
Öztekin
Ergen
Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Mezuniyet
Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. M. Reşat Başar, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak ve Dekan Prof. M. Reşat Başar okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Karamürsel Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet
Karamürsel Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Dereköy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ,Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Şerif Barış, Karamürsel Denizcilik Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdal Arlı, Karamürsel İlçe Jandarma Komutanı Fatih Hasan Hançer, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Şerif Barış ve Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdal Arlı okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Fen-Edebiyat Fakültesi'nde Mezuniyet
Fen-Edebiyat Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Sevim Gökalp, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çanakcı bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Ayşe Sevim Gökalp, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Komsuoğlu
Aygün
Tıp Fakültesi'nde Mezuniyet
Tıp Fakültesi tarafından organize edilen 2011 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Demirci, Kocaeli Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Ayşe Sevim Gökalp, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Demirci okul bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim personeli de mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Komsuoğlu
Demirci