Son Haber
Kocaeli Üniversitesi
HABER MERKEZİ
haber arşivi
aramıza katılanlar
aramızdan ayrılanlar
Duyurular
Etkinlikler
hava durumu
English
basın kuruluşları
(linkler)
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
Güncelleme: 14 Mart 2012
DİĞER HABERLER
Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi Binası
41380, Kocaeli

e-posta:tolga.nehbit@kocaeli.edu.tr
halk@kocaeli.edu.tr - kouhalk@gmail.com
tel:0262 303 13 13
belgegeçer:0262 303 10 43

Son Haber
Erdal Erzincan Kocaeli Üniversitesi'nde...


Halk Müziği Sanatçısı Erdal Erzincan Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği Ana Sanat Dalı öğrencileriyle birlikte dün (07.03.2012) bir atölye çalışması yaptı.
Deprem Sonrası Hasar Tespit Projesi...

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde yürütülen araştırma ile yapılarda gözle görülemeyen deprem hasarlarının afetin üzerinden saatler geçmeden tespit edilmesi amaçlanıyor. 2006 yılından beri sürdürülen ve TÜBİTAK tarafından da desteklenen araştırma projesi kapsamında yapılan çalışmalarda olumlu gelişmeler sağlandı.
Meslek Yüksekokullarımızdaki Etkinlikler...

Kocaeli Üniversitesi İzmit Meslek Yüksekokulu ve Kandıra Meslek Yüksekokulu öğrencileri bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. İzmit MYO öğrencileri Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun anlatıldığı seminere katılırken, Kandıra Meslek Yüksekokulu öğrencileri de Sigorta Denetleme Kurulu'na teknik bir gezi düzenledi.
Üniversite-Sanayi İşbirliği Semineri...YENİ

Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından düzenlenen Üniversite-Sanayi İşbirliği Seminerler Dizisinin üçüncüsü 14 Mart 2012, Çarşamba günü gerçekleştirildi.
Öğrenci Kulüpleri Rektörümüzü Ziyaret Etti...

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Dönem Başkanı Mustafa Altunay, Tiyatro Kulübü Başkanı O. Emre Uyar, Sualtı Kulübü Başkanı Utku Görkem, Dans Kulübü Başkanı Murat Toptaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer Akbir, Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu'nu makamında ziyaret etti.
9. BİLMÖK Kocaeli Üniversitesi 'nde...

Bu yıl 03-04 Mart günleri arasında 8'incisi gerçekleştirilen Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK) İzmir Ege Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.