halkla ilişkiler ve tanıtım
grafik/tasarım
fotoğraf
bilgi edinme birimi
İletişim
HABER ARŞİVİ - Mezun Haziran 2009
SON HABER
HABER ARŞİVİ
basından seçmeler
haber merkezi
Kocaeli Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler
İletişim Fakültesi Mezuniyet Töreni
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından organize edilen tören dün (03.06.2009) Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hülya Yengin, İletişim Fakültesi öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak ile İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hülya Yengin dereceye giren öğrencilere plaket verirken, Bölüm Başkanları ve emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarının Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Yengin
SON HABER
HABER ARŞİVİ
basından seçmeler
Kocaeli Üniversitesi
Kocaeli Sağlık Hizmetleri MYO Mezuniyet Töreni
Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen tören Kocaeli Üniversitesi Derbent Uygulama Oteli Mavi Salon'da gerçekleştirildi. Törene Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Çağlar, Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, öğretim üyeleri, öğrenciler, veliler ve davetliler katıldı. Bölüm Birincisinin Yaş kütüğüne plaket çaktığı törende Prof. Dr. Yusuf Çağlar, Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, bölüm başkanları ve emeği geçen öğretim üyeleri bölüm bazında dereceye girenlere plaket, mezunlara da sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin hep birlikte keplerini havaya fırlatmasının ardından sona erdi.
Taştan
İzmit MYO Mezuniyet Töreni
İzmit Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen mezuniyet töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Arslanbey Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. Süleyman Erkal, Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Altıntaş, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, İzmit Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Altıntaş, Arslanbey Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. Süleyman Erkal, dereceye giren öğrencilere plaket ve bölüm başkanları ile emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seramonisi ardından sona erdi.
Çomak
Altıntaş
BESYO Mezuniyet Töreni Yapıldı
Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu tarafından organize edilen ve Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda gerçekleştirilen törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Çağlar, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yavuz Taşkıran, öğretim üyeleri, öğrenciler, veliler ile davetliler katıldı. Törende eğitim sürelerini tamamlayarak diplomaya hak kazanan öğrenciler ile öğrenci velileri mutluluğu ve heyecanı doyasıya yaşadı. Halk oyunları ve dans gösterileriyle devam eden törende, Prof. Dr. Yusuf Çağlar ve Prof. Dr. Yavuz Taşkıran mezunlardan bölüm bazında dereceye girenlere sertifikalarını verdi. Tören öğrencilerin hep birlikte keplerini havaya fırlatmasıyla sona erdi.
Çağlar
Taşkıran
Ali Rıza Veziroğlu MYO Mezuniyet Töreni
Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen tören Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadriye Oktor, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan Müzik Grubu mini bir konser sundu. Törende Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Yrd. Doç. Dr. Kadriye Oktar, dereceye giren öğrencilere plaket ve bölüm başkanları ile emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin hep birlikte keplerini havaya fırlatmasının ardından sona erdi.
Gökalp
Oktor
Kandıra MYO Mezuniyet Töreni Yapıldı
Kandıra Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen mezuniyet töreni Kandıra Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Şehmuz Ernas, Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç Dr. Yusuf Bayraktutan, öğretim üyeleri, öğrenciler, veliler ve davetliler katıldı. Öğretim görevlilerinin gösterisi ile devam eden törende eğitim sürelerini tamamlayarak diplomaya hak kazanan öğrenciler ile öğrenci velileri mutluluğu ve heyecanı doyasıya yaşadı. Törende Belediye Başkanı Cengiz Kan, Başsavcı Şehmuz Ernas, Kazım Dinç ve Yrd. Doç. Dr. Yusuf Bayraktutan bölüm bazında dereceye girenlere teşekkür belgesi ve bölüm başkanları ile emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seramonisi ardından sona erdi.
Asım Kocabıyık MYO Mezuniyet Coşkusu
Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen mezuniyet töreni Asım Kocabıyık Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Törene, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Borusan Holding Kurucu ve Şeref Başkanı Asım Kocabıyık, Nurhan Kocabıyık, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reşat Başar, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muzaffer Zeren, öğretim üyeleri, öğrenciler, veliler ve davetliler katıldı. Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muzaffer Zeren, Rektör Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu ve Asım Kocabıyık'ın konuşmalarının ardından diploma törenine geçildi. Törende Rektör Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu ve Asım Kocabıyık dereceye girenlere belgelerini verdi. Tören bölüm olarak öğrencilerin belgelerini öğretim üye ve elemanlarından almaları ile devam etti ve mezun öğrencilerin kep atma seamonisi ile sona erdi.
Komsuoğlu
Zeren
Kocabıyık
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezuniyet Töreni
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından organize edilen tören Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Fettahoğlu, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Fettahoğlu dereceye giren öğrencilere plaket ve bölüm başkanları ile emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Komsuoğlu
Fettahoğlu
Fen Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni
Fen Edebiyat Fakültesi tarafından organize edilen tören Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Güney, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak ve Dekan Prof. Dr. Yüksel Güney ile Bölüm Başkanları dereceye giren öğrencilere plaket ve emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Gökalp
Güney
Hereke Ömer İsmet Uzunyol MYO Mezuniyet Töreni
Hereke Ömer İsmet Uzunyol tarafından organize edilen tören Hereke Marshall Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene Körfez Kaymakamı Erol Türkmen, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hıdır Akpınar, , Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Feridun Uzunyol, İzoder Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Arıman, Özel Güvenlik Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Perut, İzaydaş AŞ. Genel Müdürü Muhammed Saraç, Tesiad Yönetim Kurulu Başkanı Selim Canbazoğlu öğretim üyeleri ve elemanları, veliler ve davetliler katıldı. 12 bölümün mezun verdiği Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksekokulu'nda bu yıl ayrıca Türkiye'de ilk defa açılan program olan Çevre ve Temizlik Hizmetleri bölümü de ilk mezunlarını verdi. Açılış konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilere belgeleri ve hediyeleri verildi. Tören tüm mezun öğrencilerin diplomalarını almalarının ardından yapılan kep seramonisi ile sona erdi.
Uzunyol
Çomak
Akpınar
Arıman
Perut
Saraç
Canbazoğlu
Türkmen
Mühendislik Fakültesi Mezuniyet
Mühendislik Fakültesi tarafından organize edilen tören Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki bölümden oluşan törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mithat Fırat Özer, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Savaş Ayberk, ilgili bölümlerin mühendis odaları, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende açılış konuşmaları ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Savaş Ayberk fakülte bazında ilk üçe giren öğrencilere sertifika ve hediyeler verirken, mühendis odaları da dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi. Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mithat Fırat Özer, Dekan Prof. Dr. Savaş Ayberk, bölümlerin Mühendis Odaları bölüm bazında dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyelerini verirken, emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
Ayberk
Eğitim Fakültesi Mezuniyet Töreni
Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen tören Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Yunus Kishalı, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nazım Mutlu, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Eğitim Fakültesi öğrencilerinden oluşan grup minik bir müzik dinletisi sundu. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yunus Kishalı törende yaptığı konuşmasında, Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun olan öğrencilerin, öğretmen olarak mutlaka herkesin hayatında önemli bir yer alacağını belirterek, " Öğrencilerimizi bu bilince sahip olarak ve mesleğini iyi icra edecek şekilde yetiştirmek için öğretim üyelerimiz gece-gündüz, tatil ayrımı yapmaksızın , büyük bir özveri ile canla başla çalışmışlardır" dedi. Törende eğitim sürelerini tamamlayarak diplomaya hak kazanan öğrenciler ile öğrenci velileri mutluluğu ve heyecanı doyasıya yaşadı. Müzik dinletisinin ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Dekan Prof. Dr. Yunus Kishalı dereceye giren öğrencilere plaket ve bölüm başkanları ile emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seramonisi ardından sona erdi.
Kishalı
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mezuniyet
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından organize edilen tören Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamuran Öztekin, Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Yalçın Ergen, İç Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Muharrem Subaş, öğretim üyeleri, veliler ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak Fakülte bazında dereceye girenlere ödüllerini verirken, Dekan Prof. Dr. Kamuran Öztekin, Mimar ve Mühendisler Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Yalçın Ergen ve İç Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Muharrem Subaş dereceye giren öğrencilere plaket verdi. Öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen öğretim üyeleri de mezunlara sertifikalarını verdi. Tören ritm gösterisinin ardından mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ile sona erdi.
Gökalp
Öztekin