Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye veda ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devretme zamanının geldiğini dile getiren Karaosmanoğlu, "Veda ziyaretleri kapsamında Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü ziyaret ettik. Kendilerine bugüne kadar gerek bizlere gerek kentimize yönelik verdikleri destek nedeniyle teşekkür ediyorum. Kocaeli Üniversitesi bu kentin bir lokomotifi konumunda, belediye üniversite işbirliği ile güzel çalışmalara imza attık. Biz görevi devrediyoruz ancak bu birliktelik her zaman devam edecek ve hem halkımıza hem kentimize hem de ülkemize yönelik önemli işler yapılmaya devam edilecektir" dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü ise, İbrahim Karaosmanoğlu'nun yıllardır Kocaeli'nin gelişmesi ve kalkınması için çok önemli hizmetlerde bulunduğunu belirtti. Belediyenin her zaman üniversitenin yanında olduğuna vurgu yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, "Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Bu bir bayrak yarışıdır. Sayın Başkanım İbrahim Karaosmanoğlu, bugüne kadar hem kentimize hem de ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuştur. Kentimize verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum." ifadesinde bulundu.

Kocaeli Üniversitesi
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
Karaosmanoğlu, Rektörümüzü Ziyaret Etti
22 Mart 2019