Kocaeli Üniversitesi
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
Teknoloji Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi
Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 2015-2016 Akademik Yılı mezuniyet töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çanakcı, Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Gündoğdu, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Tören açılış konuşmalarında Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çanakcı mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilediler. Öğrenciler adına ise Biyomedikal Mühendisliği Bölümü'nü temsilen Gizem Erdoğan, Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü'nü temsilen Özgül Koçak duygularını aktaran birer konuşma gerçekleştirdiler. Törende ayrıca, H-index 10 ve üzeri olan beş Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi'ne, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü teşekkür belgesi takdim etti.

Otomotiv Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği ve Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden 50 öğrencinin mezun olduğu törende, bölümlerde dereceye girenlere de plaketleri verildi. Öğrenciler anı belgelerini bölüm öğretim elemanlarından teslim aldı. Tören, öğrencilerin kep atması ile sona erdi.