Kocaeli Üniversitesi
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni
Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nin 2018-2019 Akademik Yılı mezuniyet töreni dün (19.06.2018) Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Spor Bilimleri Fakültesi mezuniyet törenine Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Demir, akademik ve idari personel yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bando ekibinin eşliğinde İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmalarında Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Demir, mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar diledi. Öğrenciler adına ise Antrenörlük Eğitimi Bölümü Birincisi Agit Şinik, Rekreasyon Bölümü Birincisi Yusuf Kılıç, Spor Yöneticiliği Bölümü Birincisi Hasan Aksu ile Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Birincisi Muhammet Umut Uçaş teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

Antrenörlük Eğitimi, Rekreasyon, Spor Yöneticiliği ile Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden 395 öğrencinin mezuniyet heyecanı yaşadığı tören, kep atılması ile sona erdi.

Fotoğraflar İçin Tıklayınız
20 Haziran 2019