Kocaeli Üniversitesi
Mezuniyetler - 2013
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
haber merkezi
E-Gazete
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Kartepe Park Otel'de gerçekleştirildi. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Işıl Altun, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Işıl Altun, Derbent MYO Müdürü Doç. Dr. Sami Karacan, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
13 Haziran 2013
E-Gazete
HABER ARŞİVİ
Kocaeli Üniversitesi
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Gölcük Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Gölcük Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Törene Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fahrettin Öveç, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fahrettin Öveç ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
14 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
İzmit Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

İzmit Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Altıntaş, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Altıntaş ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
14 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Kartepe Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Kartepe Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Arslanbey Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdener Balıkçı, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Osman Hattat, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdener Balıkçı ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
14 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Arslanbey Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Arslanbey Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Prof. Dr. Süleyman Erkal, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Okul Müdürü Prof. Dr. Süleyman Erkal ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
13 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Sivil Havacılık Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Sivil Havacılık Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Arslanbey Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ahmet Selamoğlu, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Erhan Bütün, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ahmet Selamoğlu, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Erhan Bütün, ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
14 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
14 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Demirci, Okul Müdürü Prof. Dr. Yavuz Taşkıran, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Öğretim elemanları mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
17 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Mezuniyet

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet Selamoğlu, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet Selamoğlu ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
17 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nde Mezuniyet

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Dekan Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan, Kocaeli Mimarlar Odası Başkanı Yalçın Ergen, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Dekan Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
4 Temmuz 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Demirci, Okul Müdürü Doç. Dr. Hakan Pekey, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Demirci, Okul Müdürü Doç. Dr. Hakan Pekey ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
18 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Eğitim Fakültesi'nde Mezuniyet

Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Cevat Celep, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Cevat Celep, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
19 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Kandıra Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Kandıra Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Kandıra Yerleşkesinde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Doç. Dr. Nevim Genç, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yağız, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bahri Tığ, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Doç. Dr. Nevim Genç ve Belediye Başkanı Cengiz Kan ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
19 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Köseköy Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Köseköy Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Okul Müdürü Doç. Dr. Erdoğan Tarcan, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Doç. Dr. Erdoğan Tarcan, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
21 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Adalet Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Adalet Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı ve Okul Müdürü Prof. Dr. Hasret Çomak, Köseköy MYO Müdürü Doç. Dr. Erdoğan Tarcan, Derbent MYO Müdürü Doç. Dr. Sami Karacan, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Okul Müdürü Prof. Dr. Hasret Çomak, Doç. Dr. Pelin Güven, Köseköy MYO Müdürü Doç. Dr. Erdoğan Tarcan, Derbent MYO Müdürü Doç. Dr. Sami Karacan ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
21 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Diş Hekimliği Fakültesi'nde Mezuniyet

Diş Hekimliği Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Yuvacık Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Dekan Prof. Dr. Ali İhya Karaman, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Dekan Prof. Dr. Ali İhya Karaman ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
25 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Teknik Eğitim Fakültesi'nde Mezuniyet

Teknik Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Mustafa Çanakcı, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Mustafa Çanakcı ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
25 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Mühendislik Fakültesi'nde Mezuniyet

Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Sarp Ertürk, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Sarp Ertürk ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
25 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Kocaeli Sağlık Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Kocaeli Sağlık Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Okul Müdürü Prof. Dr. Süreyya Karaöz, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Okul Müdürü Prof. Dr. Süreyya Karaöz ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
25 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Derbent Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Derbent Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Kartepe Park Otel'de gerçekleştirildi. Törene Okul Müdürü Doç. Dr. Sami Karacan, Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Işıl Altun, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Okul Müdürü Doç. Dr. Sami Karacan, Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Işıl Altun ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
28 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
İletişim Fakültesi'nde Mezuniyet

İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Füsun Alver, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Füsun Alver ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
27 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Fen Edebiyat Fakültesi'nde Mezuniyet

Fen Edebiyat Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Halis Aygün, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektörümüz Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. Halis Aygün ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
26 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Mezuniyet

Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Anıtpark Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene Dekan Prof. Dr. Reşat Başar, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Öğretim elemanları mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
28 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Tıp Fakültesi'nde Mezuniyet

Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak, Prof. Dr. Ali Demirci, Dekan Prof. Dr. Şükrü Hatun, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hasret Çomak, Prof. Dr. Ali Demirci, Dekan Prof. Dr. Şükrü Hatun ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
28 Haziran 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Hukuk Fakültesi'nde Mezuniyet

Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasret Çomak, Dekan Prof. Dr. N. İlker Çolak, Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu, Kocaeli 2. İdare Mahkemesi Başkanı Salim Civan, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasret Çomak, Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu, Kocaeli 2. İdare Mahkemesi Başkanı Salim Civan ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
1 Temmuz 2013
Fotoğraflar İçin Tıklayınız
Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet

Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 2013 yılı Mezuniyet Töreni Değirmendere Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak, Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mine Can, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmaları ve protokol konuşmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasret Çomak ödüllerini verirken, öğretim elemanları da mezuniyete hak kazanan öğrencilere anı belgelerini verdi. Tören mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ardından sona erdi.
3 Temmuz 2013