Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri ile bir araya geldi.

Karamürsel MYO (Meslek Yüksek Okulu) Konferans salonunda yapılan söyleşide üniversite öğrencileri Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı ağırladı. Öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Yıldırım, öğrencilerle söyleşi yaptı. ''Genç dimağların fikirlerine ve düşüncelerine her zaman ihtiyacımız vardır'' diyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, hayatın zorluklarından ve önlerine çıkacak olan inişli çıkışlı süreçleri kendi hayatından örnekler vererek gençleri aydınlattı.

''Bize Mustafa Kemal Atatürk bir hedef çizdi, dedi ki Muhasır Medeniyet seviyesi. Bunu çizerken o hedefte o insanların ahlakı, o insanların yaşamı, o insanların zekası, bilgisi ve stratejilerini anlatmaya çalışıyordu" diyen Başkan Yıldırım, ülkemizin geçmiş dönemlerde yaşadığı sorunlara ve sorunların çözümüne dair bir konuşma gerçekleştirdi. Bizlerin Anadolu coğrafyasının bekçileri olduğumuzu sözlerine ekleyen Yıldırım, "Hem inancımız gereği, hem töremiz gereği bizlere bu topraklar emanet edildi ve biz bu toprakları ebediyen bekçisi olmak için burada varlığımız için savaşıyoruz ve ebediyen savaşacağız" dedi.

Söyleşi sonunda Karamürsel MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Sertçelik, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a katkılarından ve öğrencilere zaman ayırmalarından dolayı kendisine plaket takdim etti.

Kocaeli Üniversitesi
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
Başkan Yıldırım Üniversiteli Gençler İle Buluştu