Kocaeli Üniversitesi
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni
Kocaeli Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nin 2016-2017 Akademik Yılı mezuniyet töreni Arslanbey Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi.

Bu yıl 9.dönem mezunlarını veren Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nin mezuniyet törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Havacılık ve Uzay Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Muharrem Yılmaz, Kartepe Belediye Başkan Vekili Nebahat Kılıç, akademik ve idari personel yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmalarında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük ile Havacılık ve Uzay Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Muharrem Yılmaz, mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilediler. Öğrenciler adına ise fakülte birincileri Büşra Aktekin ve Berk Çetinel teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Uçak Elektrik Elektronik ve Uçak Gövde-Motor bölümlerinden toplam 200 öğrencinin mezuniyet heyecanı yaşadığı törende, fakülte birincileri Büşra Aktekin ve Berk Çetinel'e plaketlerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, fakülte ikincisi Durmuş Ali Dağlı'ya plaketini Kartepe Belediye Başkan Vekili Nebahat Kılıç ve fakülte üçüncüsü Kerim Tunç'a plaketini Türk Hava Kurumu Kocaeli Şube Başkanı Turgut Duman takdim etti. Bölümlerinde dereceye giren öğrencilere de plaket verilen törende, mezun öğrenciler anı belgelerini öğretim elemanlarından aldı. Tören, öğrencilerin birlikte kep atması ile sona erdi.

Fotoğraflar İçin Tıklayınız