Üniversitemiz Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (KSHMYO) tarafından birinci sınıf öğrencilerine yönelik "Yönlendirme ve Tanıtım Toplantısı" düzenlendi. Karamürsel Meslek Yüksekokulu ise "Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları Çalışma Grubu IX. Toplantısı"na ev sahipliği yaptı.
Kocaeli Üniversitesi
basın ve halkla ilişkiler
iletişim
bilgi edinme birimi
fotoğraf
grafik/tasarım
halkla ilişkiler ve tanıtım
E-GAZETE
Haber Merkezi
MYO Etkinlikleri
KSHMYO'da Yönlendirme ve Tanıtım Toplantısının 10.su Yapıldı
Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünce her eğitim-öğretim yılı başlangıcında birinci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen "Yönlendirme ve Tanıtım Toplantı"larının 10.uncusu bu yıl 1 Ekim'de KSHMYO amfi salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya okul yöneticileri, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan KSHMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan öğrencilere 'Kocaeli Üniversitesi Etik Kurulu ve Öğrenci Etiği'ni anlatan bir sunum gerçekleştirdi.

Karamürsel MYO
Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları Çalışma Grubu IX. Toplantısı, bünyesinde denizcilik programı bulunan meslek yüksekokullarının katılımıyla 3 Ekim'de Üniversitemiz Karamürsel Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, TÜRKLİM projesi kapsamında Deniz ve Liman İşletme programlarının ders müfredatlarının projeye uygun olarak güncellenmesi ve yenilenmesi, 'Tehlikeli Yük' dersi müfredatında bulunan IMDG kod eğitimlerinin belgelendirilmesi, 3. Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları Öğrenci Çalıştayı'nın kesin tarih ve yeri ile atölye konuları ve programının belirlenmesi, öğrencilerin stajla ilgili sorunları, bölümler arası yatay geçişlerde müfredatlarda yaşanan uyumsuzlukların giderilmesi, bilimsel çalışmalarda meslek yüksekokulları arasında işbirliği yapılması konuları tartışıldı. Yeni açılan Denizcilik Meslek Yüksekokulları tanıtılarak toplantı son buldu.

Taştan